دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ستاد مدیریت بحران استان به صورت میدانی در مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد فعال و در حال ارائه خدمات است/وضعیت این مناطق لحظه به لحظه پیگیری و اقدامات مورد نیاز امدادی انجام می‌شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٧٩

تاریخ:1398/10/23


استاندار هرمزگان:
ستاد مدیریت بحران استان به صورت میدانی در مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد فعال و در حال ارائه خدمات است/وضعیت این مناطق لحظه به لحظه پیگیری و اقدامات مورد نیاز امدادی انجام می‌شود

استاندار هرمزگان گفت: ستاد مدیریت بحران استان به صورت میدانی در مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد در حال فعالیت و خدمات رسانی است و وضعیت این روستاها به صورت لحظه به لحظه پیگیری می‌شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با اشاره به پیگیری و اقدامات مستمر ستاد مدیریت بحران استان هرمزگان برای ارائه خدمات و امداد رسانی به مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد، عنوان کرد: در حال حاضر دو فروند بالگرد متعلق به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش جمهوری اسلامی ایران، در حال خدمت رسانی به روستاهای سیل زده شهرستان جاسک هستند.
 
وی ادامه داد: همچنین یک فروند بالگرد هلال احمر نیز از مرکز استان به شهرستان بشاگرد اعزام شده و در حال ارائه خدمات به روستاهای سیل زده این شهرستان می‌باشد.
 
استاندار هرمزگان افزود: ارتباطات تلفنی بسیاری از روستاهای سیل زده در این شهرستان ها، وصل شده است.
 
همتی تصریح کرد: حجم بسیار زیاد آب رودخانه ها و سیلاب پس از بارندگی‌های گسترده، باعث تخریب و مسدود شدن، برخی جاده ها در این منطقه از جمله محور گابریک به لیردف و کنارک شده که با وجود این شرایط سخت، عملیات بازگشایی این محور با کمک نیروهای سپاه و ارتش در حال انجام است.
 
وی گفت: اقلام غذایی در میان ساکنان همه روستاهای سیل زده در حال توزیع است.
 
استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: ستاد مدیریت بحران استان به صورت میدانی در مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد در حال فعالیت و خدمات رسانی است و وضعیت این روستاها به صورت لحظه به لحظه پیگیری می‌شود.
 
استاندار هرمزگان از تلاش همه نیروهای امدادی و خدمات رسان و همکاری بسیار خوب نیروهای سپاه و ارتش، تشکر و قدردانی نمود.

شماره خبر : ٢٠٦٧٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.