دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > گفتگوی تلفنی معاون اول رئیس جمهور با استاندار هرمزگان در راستای بررسی وضعیت استان پس از بارندگی‌های گسترده/قدردانی دکتر جهانگیری از همکاری خوب مردم استان و تلاش های استاندار هرمزگان و مدیران استان/اعلام آمادگی جهت پیگیری تامین اعتبارات برای تسریع در جبران خسارت‌ها


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٤٩

تاریخ:1398/10/21گفتگوی تلفنی معاون اول رئیس جمهور با استاندار هرمزگان در راستای بررسی وضعیت استان پس از بارندگی‌های گسترده/قدردانی دکتر جهانگیری از همکاری خوب مردم استان و تلاش های استاندار هرمزگان و مدیران استان/اعلام آمادگی جهت پیگیری تامین اعتبارات برای تسریع در جبران خسارت‌ها

دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در گفتگوی تلفنی با دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، آخرین وضعیت استان هرمزگان با توجه به بارندگی‌های گسترده روزهای جمعه و شنبه را مورد بررسی قرار داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این گفتگوی تلفنی با اشاره به همکاری بسیار خوب مردم در راستای رعایت نکات ایمنی، آمادگی و اقدامات مناسب ستاد مدیریت بحران استان، تلاش دستگاه‌های اجرایی و اتخاذ تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در استان هرمزگان طی دو روز اخیر با توجه به بارندگی‌های گسترده را به معاون اول رئیس جمهور ارائه نمود.
 
دکتر همتی افزود: باتوجه به اطلاع رسانی در خصوص رعایت نکات ایمنی و همکاری مردم، شرایط به شکل مناسب مدیریت و ستاد مدیریت بحران استان نیز در این زمینه به خوبی اقدام کرد.
 
معاون اول رئیس جمهور نیز از تلاش‌های استاندار هرمزگان برای مدیریت این شرایط و همچنین زحمات مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و همکاری خوب مردم هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.
 
دکتر جهانگیری آمادگی خود را جهت پیگیری جبران خسارت های ناشی از بارندگی‌های گسترده و سیل در هرمزگان اعلام کرد و گفت: با ارسال گزارش‌ خسارت های وارد شده، حمایت های لازم را جهت تامین اعتبارات مورد نیاز و تسریع در جبران خسارت‌ها، خواهیم داشت.

شماره خبر : ٢٠٦٤٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/19

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.