پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > استاندار هرمزگان دستیابی به توافق جامع هسته ای را تبریک گفت


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٣٢

تاریخ:1394/04/24


با صدور پیامی؛
استاندار هرمزگان دستیابی به توافق جامع هسته ای را تبریک گفت

دكتر جاسم جادری استاندار هرمزگان با صدور پیامی موفقیت جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به توافق جامع هسته ای را تبریک گفت.

 

 

 

 


 

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل استانداری هرمزگان، در متن این پیام آمده است:

 

بسمه تعالی

دستیابی به توافق جامع هسته ای که با تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری و سیاست های منطقی، مدبرانه و اعتدال گرایانه دکتر روحانی ریاست جمهوری اسلامی ایران و همچنین تلاش های بی وقفه و هنرمندانه دستگاه دیپلماسی و گروه مذاکره کننده کشورمان و در راس آن دکتر ظریف وزیر امور خارجه حاصل شد، حقوق ملت ایران را در دنیا اثبات و ضمن حفظ دستاوردهای هسته ای، موجب رفع تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران خواهد شد.

این توافق و موفقیت بزرگ و تاریخی با راهبری مقام معظم رهبری و تدبیر بزرگ دولت و همچنین مذاکره هوشمندانه دستگاه دیپلماسی کشورمان و همراهی آحاد ملت برای مردم ایران امید آفرین شده است که نشان دهنده عمل سردار تدبیر و امید به وعده های خود و تلاش برای نهادینه کردن این گفتمان در کشور و جهان است.

اینجانب موفقیت بزرگ جمهوری اسلامی ایران در رسیدن به توافق جامع هسته ای را به ملت بزرگ ایران، رهبر معظم انقلاب اسلامی، دولت تدبیر و امید و خط شکنان عرصه دیپلماسی کشور تبریک گفته و امیدوارم در آینده نیز شاهد پیروزی های بزرگ ملت شریف ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

 

جاسم جادری

استاندار هرمزگان

 

شماره خبر : ٣٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/12

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.